Мы находимся:
ТЦ "Аракс" Кольцевая дорога, 110
Тел.: (044) 501-47-51
ТЦ "Аракс" Днепровское шоссе, 25 км
с.Ходосовка. Тел.: (097) 866-92-74
Facebook Vkontakte Google+ Google+ Google+ Instagram
График работы: 10:00 - 20:00
Схема проезда     3D тур
15 августа 2012

Правила Sale Weekend в ТЦ Аракс

Положенняпро проведення рекламної акції

«SALEWeekend в Араксі».

1. Загальні положення

1.1. Це Положення про проведення рекламної акції «SALE Weekend в Араксі» (далі "Положення") розроблено з метою організації та регламентації системи правовідносин, пов'язаних з наданням Покупцям знижок при придбанні товарів (робіт, послуг) під час проведення рекламної акції в Торгівельному центрі "Аракс" (далі "Акція").

1.2. У Положенні використовуються такі основні поняття:

* Організатор - особа, що встановлює і визначає загальний порядок і умови проведення рекламної акції «SALE Weekend в Араксі». Організатором рекламної акції є ТОВ «Альт-Трейд», що представляє у тимчасове володіння та користування частину нежилого приміщення в Торгівельному центрі "Аракс" юридичним особам і фізичним особам-підприємцям для ведення господарської діяльності відповідно до статутних цілей Орендаря.

* Учасник рекламної акції (Учасник) - юридична особа або фізична особа-підприємець, що приймає участь в Акції на договірній основі і надає Покупцю під час проведення Акції знижку при придбанні товарів (робіт, послуг), на умовах передбачених цим Положенням. Учасниками рекламної акції «SALE Weekend в Араксі» є будь-які юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які орендують частину нежилого приміщення в Торгівельному центрі "Аракс" та уклали з Організатором договір на участь в рекламної акції «SALE Weekend в Араксі».

* Покупець – фізична або юридична особа, яка під час дії Акції отримує можливість придбати певні товари за спеціальними цінами (за знижкою).

2. Місце, час та умови проведення рекламної акції

2.1. Місце проведення Акції - Торгівельний центр “Аракс”, який розташован за адресою: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 110.

2.2. Акція проводиться з 10.00 години до 20 години 30 хвилин 25 та 26 серпня 2012 року.

2.3. В період дії Акції покупець отримує можливість придбати певні товари за спеціальними цінами. Спеціальні ціни товарів відображено на ціннику, поруч їз звичайними цінами. Спеціальні ціни діють тільки під час проведення Акції. Перелік товарів, які беруть участь в Акції, інші подробиці щодо придбання товару надає продавець-консультант Учасника рекламної акції.

2.4. Під час проведення Акції, для спрямованого направлення покупців до торгівельного місця Учасника, Організатор видає Учаснику спеціальну інформаційну табличку про його участь в Акції.

2.5. Акційні товари доступні для продажу за готівковим та безготівковим розрахунком.

2.6. Повернення товарів, проданих за акційними цінами, здійснюється за ціною, сплаченою покупцем до каси магазину. Вартість, сплачена покупцем за товар, вказана в товарному чеку.

3. Прикінцеві положення

3.1. Це Положення розроблено та затверджено Організатором, який самостійно визначає і встановлює умови та час проведення чергової Акції.

3.2. Організатор залишає за собою право вносити зміни в порядок проведення Акції за винятком умов та розміру надання Учасником знижки при придбанні Покупцем товарів (робіт, послуг) у Учасника.

3.3. Вся інформація, що стосується проведення чергової Акції, буде доводитися до потенційних Покупців шляхом розміщення відповідної інформації на рекламних носіях, на WEB-сайті www.araks.ua та шляхом інформаційного оповіщення по ТЦ.

3.4. Акція регулюється чинним законодавством України. Учасники Акції несуть відповідальність за сплату всіх податків та інших існуючих обов'язкових платежів відповідно до чинного законодавства.

3.5. Організатор не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання угод, укладених Учасником з Покупцем під час проведення Акції.